Smart Güneş Teknolojileri, 30 Ağustos’a özel anlamlı bir reklam filmi yayınladı

Kasım 2022
"
Türkiye’de güneş enerjisi sektörünün gelişimine öncülük eden şirketlerden Smart Güneş Teknolojileri, “yüzümüzü güneşe dönerek var gücümüzle çalışıyoruz” mesajını verdiği 30 Ağustos Zafer Bayramı’na özel bir reklam filmi yayınladı.
"

Güneş enerjisi sektörünün geleceğe yön veren teknolojilerini Türkiye’ye taşıyan Smart Güneş Teknolojileri, 30 Ağustos Büyük Taarruz Zaferinin 100. yıldönümüne özel bir reklam filmi yayınladı. Her gün aynı inançla, durmadan ve pes etmeden çalışan Smart Güneş Teknolojileri çalışanlarına, güneş panellerine, panel ve hücre üretim tesislerine yer verilen reklamda, yarınları aydınlatmak için aynı milli ruhla çalışıldığının vurgusu yapıldı.

 30 Ağustos Zafer Bayramı’na özel olarak hazırlanan reklam filmiyle ilgili Smart Güneş Teknolojileri Yönetim Kurulu Başkanı Halil Demirdağ şu açıklamalarda bulundu: “Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının kahramanlıklarıyla kazanılan ve destan olarak tarihe geçen 30 Ağustos Büyük Taarruz Zaferi’nin 100. yıldönümünde, Smart Güneş Teknolojileri olarak güneşten aldığımız ilhamla, bu ülkenin çocukları olarak aynı milli ruhla çalıştığımızı bir reklam filmiyle anlatmak istedik. Nasıl ki bu ülkenin kahramanları bundan tam 100 yıl önce ülkesi için birlik ve beraberlik ruhunun gücünü azimle, mücadeleyle ve zaferle göstermişse biz de ülkemizin ve dünyamızın geleceği için bu toprakların güneş teknolojisiyle yüzümüzü güneşe dönerek çalışmaya devam ediyoruz. Çünkü biliyoruz ki zafer, zafer benimdir diyebilenindir.”

Künye

Reklam veren: Smart Güneş Teknolojileri

Reklam Ajansı: Flatart Agency

Kreatif Grup: Muhammed Ergün, Gizem Gümüş, Ranâ Temiz

Ajans Koordinatörü: Simay Akkurt

 

29.08.2022

 

Copyright © 2020 | Smart Güneş Teknolojileri - Tüm hakları saklıdır.
Data1